Wypełnij formularz i zapisz się na darmowe zajęcia

Pomożemy wybrać najlepszy trening dla Ciebie

DOŁĄCZ DO NAS

Według najprostszej definicji Cross jest systemem wykorzystującym ludzkie ciało jako maszynę do ćwiczeń. Jest to niezwykle skuteczny trening specjalistyczny, stworzony z myślą o ludziach, którym znudziła się monotonia typowej siłowni. Trening składa się z szeregu ćwiczeń wytrzymałościowo-siłowych, których wykonywanie z dużą intensywnością przywraca ciału równowagę i zwiększa sprawność fizyczną. Na zajęciach pracujemy nad Twoją kondycją, wytrzymałością, zwinnością, siłą, koordynacją, równowagą, zręcznością, celnością, mocą i szybkości ą. Twoja sprawność fizyczna to połączenie wszystkich tych wartości, a skuteczny trening doprowadzi do poprawy każdego z tych dziesięciu elementów. Cross ewoluuje z dnia na dzień w różnych regionach i siłowniach na świecie. Ludzie czerpią ogromną radość z treningów, bo Cross to nie tylko wymagający system treningowy, ale przede wszystkim społeczność ludzi, którzy dzielą ze sobą to samo uczucie „cierpienia”. Cross zapewnia ludziom poczucie wspólnoty, nowe cele oraz możliwość pokonywania swoich słabości i kolejnych rekordów.

a) HES Open Cross - karnet upoważniający do korzystania ze wszystkich zajęć cross i fitness oraz z siłowni bez ograniczeń czasowych, obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia b) Hes Gym&Fitness - karnet upoważniający do korzystania ze wszystkich zajęć fitness oraz z siłowni bez ograniczeń czasowych, obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia c) 8 wejść - karnet upoważniający do wejścia na 8 zajęć fitness w ciągu miesiąca, obowiązuje miesięczny okres wypowiedzenia d) Fit Step - karnet upoważniający do wejścia na 4 zajęcia fitness w ciągu miesiąca, (opcja z umową lub bez)

Dla każdego, kto chce być aktywny fizycznie! Niezależnie od tego, w jakim jesteś wieku, czy posiadasz doświadczenie w innych dziedzinach sportu, jaki jest poziom Twojej kondycji, ani jaki cel zamierzasz osiągnąć. Największą zaletą treningu Cross jest indywidualne dostosowanie intensywności i poziomu trudności ćwiczeń do każdego Klubowicza. Dlatego trening śmiało może zacząć także osoba, która do tej pory nie uprawiała sportu. Wówczas warunkiem powodzenia treningu jest regularność i systematyczne zwiększanie intensywności w miarę wzrostu wytrenowania.

Atutem klubu jest jego niepowtarzalna lokalizacja- usytuowani jesteśmy na terenie Starej Garbarni. Pozostałością po dawnym, przemysłowym zastosowaniu budynku są wysokie, przestrzenne wnętrza. Okazały się być przestrzenią idealną do zagospodarowania na potrzeby nowoczesnego klubu. Zielona okolica sprzyja rodzinnym wypadom, w bliskim sąsiedztwie Stadion Piłkarski Leśnica oraz Parki Złotnicki i Leśnicki.

W HES BOX trenujemy zarówno sportowców, jak i amatorów. Trenujemy indywidualnie i grupowo, innowacyjnie i z pasją. Gwarantujemy, że z nami wzmocnisz się fizycznie, ale także psychicznie. Uwierzysz, że nie ma barier, których nie mógłbyś pokonać. Nie nauczymy Cię omijać przeszkód, ale pokażemy Ci jak je pokonywać. Na treningu, w życiu osobistym i zawodowym.

Idea: Ty ćwiczysz, a Twoja pociecha spędza czas w specjalnie przygotowanej sali pod okiem kompetentnej kadry, która wspiera jego rozwój i sprawuje nad nim opiekę. KĄCIK ZA FREE – godziny otwarcia: poniedziałek 18:30 -20:00 / wtorek 17:00 – 19:30 / środa 19:00 – 20:00 / czwartek 17:00-19:30 / piątek od 19:30-20:30

KROK 1:

ODWIEDŹ NAS

Skorzystaj z pierwszego bezpłatnego wejścia do HES GYM&FITNESS. Zapytaj na recepcji, które zajęcia będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie

KROK 2:

ZOSTAŃ NA DŁUŻEJ

Podpisz umowę na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia lub wybierz pakiet określonej liczby wejść do wykorzystania

KROK 3:

TRENUJ WYGODNIE

Poproś konsultanta o link aktywacyjny do internetowej strefy klienta. Zapisuj się na zajęcia za jej pośrednictwem, telefonicznie lub przez Facebooka

ZOBACZ GRAFIK

MASZ SPRAWĘ?

ZAPYTAJ NASZYCH KONSULTANTÓW!

Na recepcji naszego klubu czeka na Ciebie najlepszy, najsympatyczniejszy i najzdolniejszy zespół. Zaopiekuje się Tobą, odpowie na wszystkie pytania i zawsze chętnie pomoże. Przedstawi też ofertę, którą dopasuje indywidualnie do Twoich potrzeb. Przychodzisz do nas po raz pierwszy? Nasi konsultanci pokażą Ci klub i zapoznają z naszymi najlepszymi trenerami. W razie potrzeby wystawią fakturę czy przyjmą reklamację. A po zajęciach napiją się z Tobą kawy, przygotują dla Ciebie shake'a lub koktajl. W ważnych sprawach możesz kontaktować się także z menadżerem naszego klubu - osobiście lub za pośrednictwem adresu e-mail czy numeru telefonu, które znajdziecie na dole strony.

RECEPCJA

534 932 222

[email protected]

MENADŻER

536 732 222

[email protected]

ADRES

Ul. Wielkopolska 72

54-027 Wrocław

GODZINY OTWARCIA

Pon-Pt: 6:30-21:30

Sob: 9:30-14:30/Nd: 16:30-19:30

©2018. Łukasz Śliwa All Rights Reserved