Strefa fitness

 • Strefa fitness to odrębna sala, nie bez przyczyny wchodzi się do niej przez pokoik tzw. chill room. To miejsce, w którym możesz wygodnie oczekiwać na zajęcia lub zrelaksować się po wyjściu. Niewielka przestrzeń z wielkim potencjałem i istotną funkcją. W tym miejscu zapominasz o problemach dnia codziennego- zostały za drzwiami strefy, odpoczywasz, delektujesz się chwilą dla siebie, masz okazje zamienić słówko z innymi klubowiczami i instruktorami.

   

  Sala fitness, jej wystrój, kolorystyka, oświetlenie, zróżnicowany sprzęt do ćwiczeń zostały dobrane z uwagą i dbałością o szczegóły. Każde zajęcia są wysiłkiem dla ciała, ale jednocześnie relaksem dla umysłu, sprytnym sposobem na stres, tak urządzone wnętrze sprzyja temu zabiegowi. Wszystko po to, abyś czuł się komfortowo, wygodnie i wyjątkowo.

   

  W świat fitnessu wprowadzą Cię wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy. Dla każdego z nich fitness jest sposobem na życie, marzeniem za którym podążyli, pracą i pasją w jednym. Chcą się tym podzielić z Tobą.   Miernikiem dobrze zrealizowanych zajęć jest uśmiech i zadowolenie uczestników. Pamiętamy o tym, precyzyjnie przygotowując każdą lekcję. Nasz profesjonalizm jest gwarancją bezpieczeństwa, na zajęciach nie ma miejsca na przypadkowo dobrane ćwiczenia.

   

  Grafik strefy Fitness obfituje w zróżnicowane formy, które trafią w gusta najbardziej wymagających. Formy podzielone są na 3 typy: zajęć choreograficznych, wzmacniających i mentalnych. Opis każdej z proponowanych form odnajdziesz w zakładce grafiki. Ułatwia to wybór zajęć dopasowanych do Twoich potrzeb, jednak miej odwagę eksperymentować. Jeśli nie ma przeciwwskazań zdrowotnych, sprawdź każdego instruktora i zajęcia. To świetna przygoda i sposób, aby dowiedź się więcej o sobie i swoich potrzebach. Dziel się z Nami swoimi wrażeniami z zajęć, każda uwaga jest dla nas cenna. Jeśli coś budzi Twoje wątpliwości- pytaj. Dzięki rozmowie, wspólnie dobierzemy plan treningów i zajęć, który sprawi, że osiągniesz to co założyłeś przychodząc do klubu.

 

Nasz kadra:

EWA SZCZĘSNA (ZAŁOŻYCIEL / TRENER HES Coach)

KOMPETENCJE TRENERSKIE:

 • Absolwentka AWF Wrocław Kierunek Wychowanie Fizyczne specjalność Promocja Zdrowia Instruktor Ćwiczeń Siłowych i Fitness Instruktor Sportów zimowych (narciarstwo i snowboard) oraz instruktor pływania
 •  była zawodniczka AZS-AWF Wrocław szermierka

DOŚWIADCZENIE W BRANŻY:

 • uczestniczka wielu seminariów i warsztatów w branży fitness
 • zaangażowana w wiele projektów tworzenia klubów fitness/gym/crossfit w Polsce
 • odpowiedzialna za działania marketingowo- promocyjne w klubach
 • twórczyni autorskiego projektu METAMORFOZA #robietodlasiebie
 • Zajęcia: • Les Mills Bodycombat (Certyfikowany Instruktor Basic Training)
  • Les Mills BodyPump(Certyfikowany Instruktor Basic Training)
  • Turbo Spalanie
  • Trening Funkcjonalny

Łukasz Śliwa

Nie potrafi usiedzieć w miejscu i lubi dużo mówić. Imponują mu gimnastycy, którzy z własnym ciałem potrafią zrobić wszystko. Dlatego każdy dzień zaczyna od pompek i podciągania na drążku. Specjalizuje się w zajęciach Les Mills, które dają mu energię porównywalną z dobrym koncertem rockowym. W wolnych chwilach oddaje się długim spacerom. Na rękach.

Zajęcia: • Les Mills Bodycombat (Certyfikowany Instruktor Basic Training)

 • Les Mills CX Worx (Certyfikowany Instruktor Basic Training)
 • Les Mills Bodypump
 • Trening Funkcjonalny

AGATA RUDNICKA

Instruktorka fitness, pilates, nordic walking. Uczestniczka licznych warsztatów i szkoleń, w tym: Pilates i fitball u dr Jolanty Ignaszewskiej-Kuhbauch, Zdrowy Kręgosłup w Source Health&FitnessAcademy, Zasady żywienia i suplementacji w sporcie- Olimpiakos. Zafascynowana metodą Pilatesa, dzięki której poprzez ruch pragnie pomagać sobie i innym. Każdą lekcję przygotowuje i prowadzi z oddaniem i pasją, bazując na swoim wieloletniemu doświadczeniu.

JACEK KASZUBA

 

 

Mgr Wychowania Fizycznego – AWF Wrocław. Od 7 roku życia zawodowo trenował taniec towarzyski. Posiada najwyższą przyznawaną w Polsce klasę w tańcach latynoamerykańskich. Obecnie instruktor rekreacji ruchowej ze specjalnością Fitness, absolwent Międzynarodowej Akademii Fitnessu i Aerobiku IFAA. Fitness jest jego wielką pasją i sposobem na życie, dlatego wciąż doskonali się uczestnicząc w wielu szkoleniach i konwencjach prestiżowych szkół fitness w Polsce i zagranicą. Jacek jest także instruktorem Zumba i Zumba Toning. Swoją miłością do tańca bez trudu zaraża innych. Jego zajęcia są pełne pozytywnej energii a przy okazji pozwalają spalić setki zbędnych kalorii. Szkolenia: Trener Aqua, Step Special, Licencja B Step & Aerobic, Licencja A Step & Aerobic, Zumba, Zumba Toning i inne. Konwencje: Eu4ya – Poznań, Best of Ifaa – Berlin, Aquafitness Masterclass Włochy, Choreography Body & Soul 8 – Pozań, Aerobicomania – Czechy, Vibrations – Hamburg i inne. Motto: „Ruch rzeźbi nie tylko ciało, ale także serce i umysł”

Ania Laskowska

Od najmłodszych lat mocno związana ze sportem. Jej pierwszą miłością sportową był tenis ziemny i piłka nożna, gdzie osiągnęła wiele sukcesów. Od kilku lat jest trenerką personalną i instruktorką fitness. Głównie specjalizuje się w treningach typu cross i treningach wzmacniających. Z wykształcenia jest fizjoterapeutką, co sprawia że kładzie jeszcze większy nacisk u podopiecznych na odpowiednią motorykę i biomechanikę.
Rok temu, Ania, debiutowała w zawodach sylwetkowych Bikini Fitness. Oprócz codziennej personalnej pracy z podopiecznymi, Ania specjalizuje się również w prowadzeniach online. „Każdy mój dzień jest wypełniony uśmiechem i optymizmem, ponieważ robię to co kocham.”

Dominika Majchrzak

Aktywność fizyczna związana ze sportem towarzyszy mi od wczesnego dzieciństwa. Uprawiałam gimnastykę artystyczną, piłkę ręczną, sztuki walki i taniec nowoczesny. Jednak dopiero 4 lata temu odnalazłam spełnienie w jodze. Dzięki niej pozbyłam się również problemów z kręgosłupem. Od tej pory staram się zarażać innych ludzi miłością do jogi. Aktualnie jestem studentką ostatniego roku studiów magisterskich z fizyki doświadczalnej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz certyfikowanym instruktorem jogi. Na moich zajęciach korzystam z elementów Hatha, Vinyasa i Power Jogi. Najwięcej radości daje mi obserwowanie postępów u moich uczniów w sferze fizycznej jak i psychicznej.

DOMINIKA HRYCAJ

 

Z jogą związana ponad 10 lat. 2010 – Zakończony 3 letni kurs nauczycielski hatha-jogi metodą B.K.S.Iyengara. 2011 – Instruktor rekreacji ruchowej o specjalności ćwiczenia psychofizyczne z elementami Hatha Jogi. 2012 – Certyfikowany instruktor AntiGravity yogi, kurs ukonczony w Irlandii, w szkole twórcy tej metody, Christophera Harrisona. 2016 – Ukończone 250 godzin treningu Prana Vinyasa Flow prowadzonych przez pionierkę tej metody i znaną na całym świecie ambasadorkę jogi – Shiva Rea ( Holandia, Grecja, Niemcy) Doskonaliła swój warsztat pod okiem nauczycieli reprezentujących różne odmiany jogi. Poprzez lata swojej codziennej praktyki własnej i zdobytemu doświadczeniu wypracowała swój styl treningu.Dla niej, jako nauczyciela, najważniejsi są studenci. Reagując na potrzeby i ograniczenia stwarza bezpieczne środowisko na swoich zajęciach, prowadząc uczestników poprzez fizyczne, emocjonalne i duchowe wymiary praktyki. Pasjonuje mnie praca z ciałem, a poprzez nią odkrywanie wewnętrznego potencjału i niewyczerpanej energii każdej osoby. Kocham to, co robię i jestem szczęśliwa mogąc dzielić się tym z innymi.

 Bartek Ślusarski

Doświadczeniem o jodze dzielę się z innymi od 2007r. 3 lata wcześniej do praktyki jogi zaprowadziły mnie poszukiwania skutecznej terapii bólu pleców. Można powiedzieć, że dzięki jodze zacząłem na nowo żyć. Joga – jak się okazało – nie tylko skutecznie i niemal „od ręki” poradziła sobie z moimi dolegliwościami, ale zapoczątkowała we mnie proces poznawania własnego ciała, jego możliwości, przezwyciężania ograniczeń. Jednocześnie, nie zawęża się jedynie na pracy z ciałem, ale porusza warstwy niematerialne. Wzbogaca moje wcześniejsze doświadczenia buddyzmu tybetańskiego w pracy z umysłem. W uczeniu zwracam uwagę na precyzję, ale też na akceptację uwarunkowań ciała. Dbam o dobre samopoczucie z dużą dawką dobrego humoru pogłębiając sprawność fizyczną, umożliwiając przywrócenie harmonii. Lubię też inspirować się elementami acroyogi i masażu tajskiego. Na swojej drodze miałem szczęście spotkać wyjątkowych nauczycieli: Faeqa Biria, Jurka Jaguckiego, Romka Grzeszykowskiego, Gosię Madej, Konrada Kocota, Christopha Tissot, Janusza Szopę i innych. Ukończyłem 3,5 letni kurs nauczycielski prowadzony przez Romka Grzeszykowskiego zwieńczony dyplomem nadanym przez Polskie Stowarzyszenie Jogi B.K.S. Iyengara.

Justyna Pochylska

Absolwentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Coachingu,Specjalność: Marketingowe Zarządzanie Fitness,Stopień: Menadżer Sportu

KOMPETENCJE TRENERSKIE: – Sport Nutrition Basic- Podstawy Dietetyki Sportowej (Premium Sport Academy) – Trening Na Siłowni dla Kobiet ((Premium Sport Academy) – Trening funkcjonalny (Akademia Mistrzów Sportu) – Plates (Profi Fitness School) – Zdrowy kręgosłup (Creative Professional Fitness) – Trening w zawieszeniu na taśmach (TRX)(Akademia Mistrzów Sportu)

Doświadczenie sportowe: Moje doświadczenie ze sportem rozpoczęłam od trenowania siatkówki, co trwało 11 lat na pozycji rozgrywającej. W trakcie zostałam kapitanem drużyny, co nauczyło mnie odpowiedzialności i motywacji. Doświadczenie zdobyłam również na boisku piłki nożnej, jako sędzia piłki nożnej męskiej jak i żeńskiej. Nauczyło mnie to wytrwałości i odporności. W trakcie studiów poczułam,że moją pasją jest fitness i treningi na siłowni. Dziś jestem instruktorem co daje mi ogromną satysfakcje i motywację do dalszego działania. Uwielbiam pracę z ludźmi,motywowanie ich i pokazywanie,że mogą więcej z siebie dać w czasie ćwiczeń. Moja ulubiona forma treningu to taka podczas której czuje,że przekraczam swoje granice i serce szybciej bije (trening interwałowy,indoor cycling, crossfit). Uspakajam się podczas treningów Body&Mind.

Moje motto: „Stap saying I wish, start saying I will!”