Żeby kogoś zapalić, sam musisz płonąć

 

    HES Team to Trenerzy z pasją, wiedzą, zaangażowaniem oraz z poczuciem humoru. Wyznajemy proste i jednocześnie skuteczne zasady i wartości zarówno w swerze prywatnej jak i biznesowej. Naszym zadaniem jest nie tylko zbudowanie estetycznej sylwetki, czy poprawa wyników. Jesteśmy zdania, że sport pozwala rozwijać nam skrzydła w życiu codziennym. Dzięki niemu jesteśmy mniej zdenerwowani, spędzamy z samym sobą trochę czasu mogąc przemyśleć prywatne kwestie.  

 

Lepiej śpimy, motywujemy się do zdrowszego odżywiania. Stajemy się lepsi dla samych siebie przez co osiągamy znacznie więcej. Filozofia naszego treningu oparta jest na wiedzy i szkoleniach z zakresu różnych szkół i metod treningowych. To sprawia, że rozwiajmy wszechstronnie naszych podopiecznych oraz niwelujemy poziom występienia u nich kontuzji sportowych.

ZAPISY

Formularz zapisu na trening personalny

Wypełnij formularz i skorzystaj z darmowego treningu wprowadzającego

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)


Telefon kontaktowy (wymagane)
KADRA

Łukasz Piwkowski

HES Coach PRO

Cześć jestem Łukasz. Zastanawiając się co było kluczowe w mojej edukacji nasuwa mi się jedynie myśl: najważniejsze, mam nadzieję, dopiero przede mną. Już dawno zauważyłem, że im więcej szkoleń kończę, tym więcej rzeczy mam do odkrycia. Fundamentem mojej edukacji jest oczywiście wrocławski AWF. Fascynuje mnie kompleksowe podejście do treningu, dlatego ukończyłem kursy CrossFit, przygotowanie motoryczne EXOS, szkolenia z psychologii sportu i mentalne.

 
W czym się specjalizuję? Tak naprawdę we wszechstronnym podejściu do zawodu. Najważniejsza jest dla mnie satysfakcja i bezpieczeństwo moich podopiecznych. W swoich działaniach mam jeden prosty cel: nieustanny rozwój osobisty. W przyszłości chciałbym, jako trener przygotowania motorycznego zdobyć Mistrzostwo Polski w Piłce Nożnej, wziąć udział w Igrzyskach Olimpijskich z reprezentacją Polski piłki ręcznej oraz napisać książkę o przygotowaniu motorycznym. Gdy czasem zdarza się, że mam wolne chwile, staram się je zawsze spędzać z rodziną.

Ewa Szczęsna

HES Coach PRO

​Cześć, jestem Ewa. W mojej edukacji nigdy nie było jednej najważniejszej rzeczy. Życie polega na ciągłej nauce, a najlepszym nauczycielem jest doświadczenie. Ukończyłam wrocławski AWF ze specjalizacją – promocja zdrowia. Posiadam również licencje instruktorskie ćwiczeń siłowych, BASIC FITNESS, pływania, narciarstwa, snowboardu. Jestem certyfikowanym instruktorem LESMills – programów Bodypump i BodyCombat oraz Hes Coach HES Academy. Specjalizuję się w treningu funkcjonalnym, to jest to co uwielbiam!

 
Najważniejsze dla mnie jest uświadamianie, jak być fit i mówiąc krótko – nie zwariować. Moim celem jest poprawianie życia ludzi, których trenuję i spotykam na co dzień. Bycie coachem w pełnym tego słowa znaczeniu, a nie tylko na papierze. W przyszłości chciałbym mieć moc, która uświadomi wszystkim, jak ważna jest aktywność fizyczna i że brak czasu to tylko wymówka. W wolnych chwilach aktywnie odpoczywam z moim największym skarbem – synem Borysem.

Michał Gutek

HES Coach Basic

Cześć, jestem Michał. Ukończyłem Wychowanie Fizyczne na wrocławskim AWF. W trakcie studiów spędziłem 5 miesięcy na University of Nicosia na Cyprze kierunek Sport Science.  Najważniejsze w mojej edukacji  było to, że uczyłem się tego co mnie interesuje. Do dziś rozwijanie w tym kierunku daje mi to dużo radości. Specjalizuję się w skokach. 6 lat trenowałem skok wzwyż, przez ostatnie pół roku uczyłem akrobatki. Najważniejsza jest dla mnie rodzina i przyjaciele oraz prowadzenie ciekawego życia. Dlatego stawiam sobie kolejne zadania i je realizuje – to mi sprawia największą frajdę. W przyszłości chciałbym  zajmować się tym co kocham i połączyć swoje pasje. Chcę stworzy własny, oryginalny sposób na życie. W wolnych chwilach próbuję różnych form aktywności fizycznej starając się je łączyć z podróżami.

Maciej Szubart

HES Coach Advanced

Jestem absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego po wydziale Fizjoterapii na której uzyskałem stopień magistra. Najważniejsze w mojej edukacji była ogromna ilość godzin poświęconych na praktykę kliniczną przez wszystkie lata mojej edukacji. Dzięki temu nabrałem doświadczenia w pracy z klientem oraz poznałem wielu świetnych terapeutów. Obecnie jestem instruktorem MMA ze specjalizacją Brazylijskiejo Jiu Jitsu, założycielem klubu sportowego Next Level BJJ Wrocław oraz czynnym zawodnikiem BJJ. Dodatkowo ukończyłem kurs przygotowania motorycznego w piłce nożnej „MANCHESTER UNITED – HISTORIA SUKCESU” – Nick Clegg”, zdobyłem certyfikat HES CROSSFIT (LEVEL 1+2) oraz MOBILITY HES ACADEMY jak również byłem uczestnikiem wielu warsztatów żywieniowych takich jak Ajwen Dietoterapia, Barbell Kitchen odżywianie w sporcie. Specjalizuję się w treningu zdrowotnym, naprawie kręgosłupa, profilaktyce i usprawnianiu po kontuzji, fizjoterapii, treningu siłowym i funkcjonalnym, przebudowie sylwetki, treningu z wykorzystaniem sportów walki i przygotowaniu motorycznym. Najważniejsze dla mnie jest aby trening był bezpieczny i efektywny dla Twojego ciała. Mocną rolę odgrywa aspekt techniczny na co bardzo zwracam uwagę. Moim celem jest zrobienie z Ciebie dobrze naoliwionej i silnej maszyny. W przyszłości chciałbym dalej rozwijać się jako trener wciąż poszerzając swoją wiedzę. W wolnych chwilach poświęcam się pasji trenując Brazylijskie Jiu Jitsu, prowadzę klub oraz czynnie startuje w zawodach.